شرکت سپتا در  راستای حمایت از  زائران حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) نسبت به راه‌اندازی سرویس خدمات رفاهی و اقامتی ویژه همکاران محترم اقدام نموده است.

به گزارش سپتا، در راستای اسکان با قیمت مناسب و ارائه امکانات خوب  به همکاران  محترم و  زائران حرم مقدس امام رضا علیه‌السلام ، زائر سرای باقرالعلوم اقلید فارس در مشهد  از امروز  آماده خدمات رسانی به پرسنل محترم مجموعه تامیدکو است، لذا  متقاضیان  جهت استفاده از امکانات اقامتی و رفاهی این مجموعه می‌توانند با مراجعه به سایت septainvest.com   نسبت به تکمیل درخواست خود اقدام نمایند.

 گفتنی است: زائر سرای باقر العلوم (ع) در ۱۰ طبقه به مساحت ۳هزار و ۵۰۰ متر مربع  و نوساز می باشد . این زائر سرا در مجموع دارای ۱۵۰ اتاق است که به صورت اسکان ارزان قیمت در اختیار  پرسنل تامیدکو قرار می‌گیرد،  زائر سرای باقرالعلوم (ع) که به همت خیرین و مردم شهرستان اقلید احداث شده است بهمن ماه سال گذشته به بهره برداری رسیده  و روزانه ظرفیت پذیرش ۲۰۰ مسافر  را دارد.

لازم به ذکر است جهت رفاه بیشتر همکاران  به زودی مجموعه‌های اقامتی دیگری نیز در شهرهای مختلف کشور  از جمله اصفهان، تبریز، بندرعباس، قشم و مازندران  به سرویس های ذکر شده اضافه شده  و همچنین در آینده سرویس خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس نیز   راه اندازی خواهد شد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!